Jobs

Durchsuchen Sie hier die Angebote unseres Stellenmarktes.

Loading...

Kierowca autobusu

Standort:
72250 Freudenstadt Deutschland
Gültig seit:
ab sofort
Vertragsart:
Vollzeit
Standort:
72250 Freudenstadt Deutschland
Vakanz:
Neubesetzung
Tarifvertrag:
BAP Tarifvertrag
Gehalt:
34000 - 38000 Euro pro Jahr

Beschreibung:

Jako dostawca uslug personalnych w panstwowym transporcie publicznym, Deutsche Bahn ktora jest jedna z najwiekszych firm transportowych w Niemczech dla ktorej od wielu lat jestesmy notowanym i cenionym partnerem Deutsche Bahn. Dla naszego klienta oferujemy dobrze wyselekcjonowanych pracownikow o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w roznych obszarach i regionach Niemiec. Z nasza firma nie starasz sie o prace w Deutsche Bahn, dzieki naszemu doswiadczeniu oferujemy prace u naszego renomowanego klienta jakim jest Deutsche Bahn!

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

  • Realizacja kursow autobusowych w kursach rozkladowych 
  • przeprowadzanie kontroli wjazdowych,
  • Sprzedaz biletow, oraz
  • obsluga mobilnej kasy biletowej doradztwo w obsludze klienta

Entwicklungspotential / Perspektiven

Otrzymasz u nas umowe o prace na czas nieokreslony Zapewniamy regulowane godziny pracy, zgodnie z norma czasu pracy opartym w kodeksie pracy Wynagrodzenie oparte na taryfie BAP + dodatki Stawka godzinowa wynosi ok. 14,80 €/h + 50 Euro Netto dziennej diety

Fachliche Anforderungen

  • Wazne prawo jazdy kategorii D/DE z kodem 95 ktore jest obowiazujacym w swietle przepisow wpisem do prawa jazdy potwierdzajacym posiadane kwalifikacje kierowcy zawodowego, niezbedne do wykonywania przewozow drogowych.
  • Wpis taki potwierdza spelnienie wszystkich wymagan, ktorema speÅ‚niac kierowca pracujacy w transporcie drogowym
  • Licencja na przewoz osob
  • doswiadczenie zawodowe i doswiadczenie w prowadzeniu pojazdu autobusowego
  • doswiadczenie w regularnej obsÅ‚udze pojazdu
  • doswiadczenie w prowadzeniu autobusow przegubowych dobra znajomosc jezyka niemieckiego 
  • wysoki poziom zaangazowania w miejscu pracy- gotowosc do pracy zmianowej 
  • przyjazny sposob bycia, oraz uprzejme zachowanie w stosunku do klientow DB
  • punktualnosc

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie dokumentow aplikacyjnych droga mailowa. Oczywiscie zspewniamy absolutna dyskrecje poprzez ochrone danych osobowych. Katarzyna Nowak Dzial rekrutacji   Kontakt telefoniczny:+49 (0) 3591 2706464-3 E-Mail: katarzyna(xmsDot)nowak(xmsAt)activ-job(xmsDot)com  

Jetzt bewerben
Zum Seitenanfang