Zbrojarz/Betoniarz

Arbeitsort: Cunewalde
Kennziffer: 1007117

Unternehmen

Unser Kunde ist ein zuverlässiger Produzent und Lieferant von Betonfertigteilen und Transportbeton. Nasz klient jest niezawodnym producenten i dostawcą prefabrykatów betonowych i betonu towarowego.

Ihr Profil

  • umiejętność obsługi narzędzi przyjętych w danej branży jak i narzędzi pomocniczych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie zawodowe w danej specjalizacji
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • komunikatywny język niemiecki

Ihre Aufgaben

Zadania: - produkcja mieszanek betonowych - wprowadzanie stalowego zbrojenia - układanie betonu w szalunku

Ihre Perspektive

Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym - atrakcyjne wynagrodzenie według taryfy BAP + możliwość uzgodnienia dodatków prowizyjnych - istnieje możliwość przejścia na zatrudnienie stałe bez pośrednika

Unsere Stellenausschreibungen gelten unabhängig von der verwendeten Stellenbezeichnung für Bewerber aller Geschlechter gleichermaßen. Auch Schwerbehinderte oder ihnen gleichgestellte Menschen sind zur Bewerbung aufgefordert. Zum Umgang mit Ihren Bewerberdaten weisen wir auf unsere Datenschutzerklärung hin. Diese können Sie hier einsehen.